Киев, ул. Чумака Василия, 5, оф. 2 mail@medtaxi.com.ua 8.00 - 20.00

МедТакси: отчеты о поездках

Служба медицинских перевозок МедТакси поможет перевезти лежачего больного.

Ліцензія Державної служби безпеки на транспорті на перевезення пасажирів на замовлення №454 від 17.05.2018 р.

Перевезення хворого за маршрутом Німеччина – Україна, з м. Берлін до м. Київ.

Перевезення хворого за маршрутом Німеччина – Україна, з м. Берлін до м. Київ.

Особливості транспортування пацієнтки:

  • Далека відстань перевезення;
  • Хвора після перенесеного інсульту;
  • Підвищений артеріальний тиск;
  • Перетин кордону Україна – Польща

 До служби перевезення лежачих хворих МедТаксі звернувся син пацієнтки. Вони з матір'ю приїхали до м. Берлін, але першого ж дня, після перельоту, у його мами стався інсульт на тлі піку артеріального тиску. Мати опинилась у німецькій клініці. Ситуація ускладнилася тим, що на третій день перебування у лікарні тест на коронавірус показав позитивний результат. Два тижні лікування в Німеччині – це досить відчутні фінансові витрати. Тому, як тільки стан пацієнтки стабілізувався, і лікар дав дозвіл на транспортування хворої, було вирішено виїжджати з Києва до Берліна. Син та чоловік пацієнтки вирішили їхати із бригадою швидкої допомоги. Автомобіль обладнаний м'якими кріслами саме для таких далеких перевезень.

Транспортування необхідно було організувати якнайшвидше. Усі необхідні документи та договір були оформлені. З клініки Берліна було отримано дозвіл на перевезення пацієнтки. Бригада екстрено виїхала з Києва до Німеччини за пацієнткою. До бригади швидкої медичної допомоги було включено досвідченого лікаря реаніматолога, адже в дорозі треба було спостерігати за тим, щоб артеріальний тиск знаходився в нормі. Ліва сторона хворої була паралізована. Транспортування літаком під забороною зі зрозумілих на те причин.

На прикордонних пунктах вже добре знають машини швидкої МедТаксі, тож затримок не було. З лікарень Німеччини, служба МедТаксі транспортує пацієнтів в Україну вже не вперше, тому, транспортування пацієнтки після перенесеного інсульту за маршрутом Берлін – Київ відбувається за добре організованим планом та без будь – яких збоїв.

Менш ніж за добу, хвору перевезли з лікарні Берліна додому до Києва, від ліжка до ліжка. Удома, кажуть, і стіни лікують.

Відгук про роботу бригади МедТаксі був коротким: «Хочу висловити вам і вашій компанії за чудову роботу слова подяки, маму бригада привезла з комфортом! Спасибі водіям, дякую лікарю, дякую диспетчеру!»

 

Андрій Каспаревич,

Служба транспортування хворих МедТаксі.

киевстар (068) 717-06-22 Viber / WhatsApp