Особливості транспортування пацієнтки:
- Далека відстань перевезення, понад 20 годин у дорозі;
- Похилий вік пацієнтки 86 років;
- Онкологічна хвора, (метастазування, цукровий діабет, паралізована) важкий стан здоров'я;
- Складні погодні умови: злива по дорозі.
- Перетин кордону Крим - Україна.
- Перетин кордону Україна – Угорщина.
Дочка забирала важку онкохвору маму з АР Крим до себе додому до Австрії для постійного догляду. Для перевезення за маршрутом було задіяно дві бригади швидкої медичної допомоги: бригада МедТаксі та Кримська бригада.
Для перевезення за маршрутом: Крим, Україна – Каланчак, Україна – Австрія, Айбісвальд було задіяно дві бригади швидкої медичної допомоги: бригада МедТаксі – Київ та бригада з Криму. Бригада МедТаксі та бригада з Криму прибули на кордон без затримок у погоджений час. Після перетину кордону завдання бригад полягало в тому, щоб перемістити пацієнтку з автомобіля до автомобіля. Пацієнтку супроводжували родичі своєю машиною.
Для перетину кордону потрібно було надати COVID-сертифікат про вакцинацію та негативний ПЛР-тест, зроблений максимум за 72 години.
У дорозі надавалися послуги фельдшера. Згідно з призначенням лікаря пацієнтки, давали медикаменти суворо за часом, робилися зупинки для санітарного догляду і годування.
По дорозі на території України була сильна злива, яка ускладнила дорогу для водія, але не для пацієнта. Проходження кордонів було швидким та без проблем.
Перевезення хворої пройшло успішно, і бригада медичної допомоги отримала чергову порцію подяк, які, безумовно, були чесно заслужені.