Киев, ул. Чумака Василия, 5, оф. 2 mail@medtaxi.com.ua 8.00 - 20.00

МедТакси: отзывы о нас

Оставьте свой отзыв
 


Галина
Висловлюю щиру подяку за допомогу у перевезені хворої родички з Франції (Лонгві) до Києва! Злагоджена та чітка робота команди Мед таксі була неймовірною. Ми з родичкою весь час відчували увагу, турботу та практичну допомогу водіїв пана Михайла та пана Дмитра, чіткий онлайн контроль директора Мед таксі Андрія за проходженням маршруту та перетином кордону. Хвора людина повністю довірилася цій команді і добре перенесла складну дорогу завдяки підтримці Михайла та Дмитра. Рекомендую обирати саме команду Мед таксі у найскладніших життєвий ситуаціях, коли ти розгублений і не знаєш, як допомогти людині, що опинилася далеко від родини і стала немічною! Команда Мед таксі завжди допоможе!

24.04.2024
Юлия
Хочу выразить огромную благодарность компании Мед Такси! Нам нужно было перевезти лежачего пациента из Германии в Киев. Сотрудники фирмы- прекрасная команда профессионалов! Машина приехала в Германию на несколько часов раньше договоренного времени! Все время водитель был с нами на связи! Очень вежливый, внимательный, заботливый и чуткий персонал! Комфортабельный автомобиль! Внеочередное прохождение пограничного контроля, не выходя из автомобиля! Полное сопровождение пациента от кровати до необходимого пункта назначения! Мы остались очень довольны! Всем рекомендуем теперь именно эту фирму, Мед Такси! Если понадобится снова помощь с перевозкой, уже знаем, куда обращаться! Ещё раз, Огромное Спасибо Вам за быструю помощь в нашей ситуации!

11.04.2024
Олексій
Гарний сервіс, рекомендую

02.04.2024
Hermelinda
Благодарствую ! Заворачиваете и также на собственный вебсайт ;) Утепление балконов цена

07.02.2024
Juan
Вы лучшие ! Навещайте и потом на созданный интернет-проект :D Размеры французских балконов

05.02.2024
Наталія
Хочу подякувати МедТаксі за успішну евакуацію лежачої хворої з Болгарії до Харкова. Хоча поїздка зайняла добу, бабуся її добре перенесла. В великій "швидкій" достатньо місця, було зручно, був концентратор кисню. Бригада робила все, щоб нам допомогти. Михайло, Лариса та Петрович - ви найкращі)

19.10.2023
Светлана
Спасибо большое за добросовестную работу « МедТакси» . Пациента с переломом шейки бедра забрали с города Славянско и транспортировали в город Киев. Перед этим провели все мед процедуры ( обезболивание , измеряли давление, сахар , сатурацию и т. д. ) В результате всех манипуляционных процедур поездка была безболезненная и комфортная. Еще раз хочу поблагодарить и порекомендовать данную фирму. Р.s.проверено на моей маме. ( Хотя не дай бог кому то попадать в такую ситуацию )

22.09.2023
Антон
Дуже гарний сервіс, проконсультували вічливо та оперативно.

12.09.2023
Тетяна
Дуже дякуємо службі « Медтаксі», які привезли нам тітку після тяжкої операції, лежачу ,з Туреччини в столицю.Команда- професіоналів.Не зважаючи на велику відстань (2300 км в один бік), втомленість за кермом, хлопці доїхали швидко . Михайло, Антон і Марина- справжні люди: добрі, щирі, терплячі, віднеслися до хворої, як до « своєї», ставилися з розумінням, з повагою, допомагали в дорозі,підтримували, годували, переживали. Зараз таких небайдужих людей мало. Андрій- організатор, завжди був з нами на звʼязку, постійно нас інформував, ми взагалі не нервували , у нього все продумано до дрібниць. Дуже Вам всім вдячні і дай Бог Вам здоровʼя !!!

18.07.2023
Тетяна
Дуже дякуємо ????службі « Медтаксі», які привезли нам тітку після тяжкої операції, лежачу ,з Туреччини в столицю.Команда- професіоналів.????????????Не зважаючи на велику відстань (2300 км в один бік), втомленість за кермом, хлопці доїхали швидко . Михайло, Антон і Марина- справжні люди: добрі, щирі, терплячі, віднеслися до хворої, як до « своєї», ставилися з розумінням, з повагою, допомагали в дорозі,підтримували, годували, переживали. Зараз таких небайдужих людей мало. Андрій- організатор, завжди був з нами на звʼязку, постійно нас інформував, ми взагалі не нервували , у нього все продумано до дрібниць. Дуже Вам всім вдячні і дай Бог Вам здоровʼя ????????????

18.07.2023
 
Powered by Phoca Guestbook

киевстар (068) 717-06-22 Viber / WhatsApp