Киев, ул. Чумака Василия, 5, оф. 2 mail@medtaxi.com.ua 8.00 - 20.00

Перевезення хворих Івано-Франківськ - Київ / Київ - Івано-Франківськ

Служба медичних перевезень МедТаксі допоможе перевезти лежачого хворого з Києва в Івано-Франківськ і назад.

Ліцензія Державної служби безпеки на транспорті на перевезення пасажирів на замовлення №454 від 17.05.2018 р.

Як безпечно та швидко транспортувати хворого пасажира з одного пункту призначення до іншого, забезпечивши йому максимальний комфорт? Це завдання можна вирішити лише за посередництва професійної служби медичних перевезень хворих, якою є МедТаксі. Ми вже 25 років надаємо послуги з первезення пацієнтів, зокрема й із Києва до Івано-Франківська та в зворотному напрямку. Чому ж може знадобитися подібна поїздка та як її правильно організувати?

МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАЦІЄНТІВ ВІДСТАНЬ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО

Івано-Франківськ - Київ / Київ - Івано-Франківськ

1 350 км

14 850 грн.

ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО

Переваги «МедТаксі» під час виконання перевезення хворого

Служба медичних перевезень «МедТаксі» вже доволі давно займається доставкою хворих, іноді малорухливих пасажирів з одного міста країни до іншого. Не є виключенням і західний регіон, а саме Івано-Франківськ. Транспортування хворого з Івано-Франківська в Київ має ряд особливостей, оскільки це неблизька дорога, а якість дорожнього покриття на певних ділянках шляху є доволі поганої якості. Тож, щоб забезпечити хворому комфортну та безпечну для здоров’я дорогу, слід велику увагу приділити транспортному засобу, на якому буде відбуватися перевезення, автомобіль Рено Мастер обладнаний пневмопідвіскою. У цьому випадку «МедТаксі» має безперечну перевагу, оскільки у своїй роботі використовує дуже комфортабельний та просторий мікроавтобус, в якому у будь-якому положенні має можливість розміститися пацієнт, є зручні місця для осіб, що його супроводжують (до 3-х чоловік включно), та достатньо місця для особистих речей, багажний відсік та місце для інвалідного візка.

Ще одна перевага нашого медичного таксі – можливість транспортування лежачих хворих. Ми гарантуємо допомогу у переміщенні пацієнта, що не має змоги самостійно пересуватися, безпосередньо з квартири, будинку чи іншого місця, де він перебуває, у салон нашого авто за допомогою нош, які потім трансформуються у зручну кушетку. Під час дороги клієнт може весь час перебувати у положенні лежачи, напівлежачи чи сидячи, як йому зручніше. Для супроводу в салоні є 3 м’які крісла, що повністю розкладаються. Також ми використовуємо фіксуючий вакуумний матрац для перевезення хворих з переламами кісток чи травмами хребта. Треба також відзначити наявність клімат контролю, а це дуже важливо у будь яку погоду та пору року.

Для «МедТаксі» завжди на першому місці є безпека пасажирів, тому рух здійснюється акуратно, з усвідомленням усієї відповідальності за здоров’я та життя клієнтів. Також велику роль відіграє комфорт під час поїздки, який максимально забезпечений зусиллями наших співробітників, та дотримання оптимально можливої швидкості. Адже перевезення хворого з Івано-Франківська в Київчи в зворотному напрямку – це доволі кропітка й тривала робота, яку треба ретельно продумати.

Причини переміщення хворого між Києвом та Івано-Франківськом

Головна причина того, що назріла необхідність трансферу хворої, малорухливої людини на таку далеку відстань – це, безперечно, лікування. До Києва їдуть на операції та обстеження, звідти ж треба людину перевезти додому, наприклад, після виписки. Івано-Франківськ та його околиці – це прикарпатський регіон, з його цілющим повітрям, мінеральними водами. Тому сюди з Києва їдуть за відпочинком, оздоровленням, санаторно-курортним лікуванням.

Також існують суто особисті для кожної сім’ї причини подібної поїздки. Це, насамперед, перевезення хворої людини на постійне місце проживання до родичів. Причин, насправді, може бути безліч, адже життєві обставини кожної родини є унікальними. Головне, що нині існують професійні перевізники, такі, як «МедТаксі», які можуть все правильно і чітко організувати.

Отже, якщо виникає запит «транспортувати хворого Івано-Франківськ – Київ», слід звертатися до компанії, яка вже давно й успішно займається подібною діяльність, такої, як наше медичне таксі.

ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО

Серед основних послуг МедТаксі можна виділити наступні:

 • Перевезення лежачого хворого з Івано-Франківська до Києва;
 • Транспортування хворого з Івано-Франківська до Києва;
 • Перевезти лежачого хворого з Франківська до Києва;
 • Перевезення хворого з переломом ноги з Івано-Франківська до Києва терміново;
 • Транспортування хворого з переломом шийки стегна з Івано-Франківська до Києва;
 • Транспортування інваліда з Івано-Франківська до Києва;
 • Перевезення онкологічного хворого з Івано-Франківська до Києва;
 • Транспортування лежачого хворого з Франківська до Києва;
 • Транспортування хворого з раком легенів з Івано-Франківська до Києва
 • Транспортування інсультного хворого з Івано-Франківська до Києва;
 • Перевезти інсультного хворого з Києва в Івано-Франківськ;
 • Транспортування хворого з переломом обох ніг з Києва до Івано-Франківська;
 • Перевезення хворого з переломом хребта з Києва до Івано-Франківська;
 • Перевезення потерпілого в ДТП з Києва до Івано-Франківська;
 • Перевезти лежачого хворого з Києва до Франківська;
 • Перевезення хворого з раком мозку з Києва до Івано-Франківська.

киевстар (068) 717-06-22 Viber / WhatsApp