Киев, ул. Чумака Василия, 5, оф. 2 mail@medtaxi.com.ua 8.00 - 20.00

Перевезення хворих Луцьк - Київ / Київ - Луцьк

Служба медичних перевезень МедТаксі допоможе перевезти лежачого хворого з Києва у Луцьк і назад.

Ліцензія Державної служби безпеки на транспорті на перевезення пасажирів на замовлення №454 від 17.05.2018 р.

Іноді життєві обставини складаються таким чином, що необхідно швидко, якісно та безпечно організувати перевезення хворої людини на велику відстань. Наприклад, здійснити подібний трансфер з Києва до Луцька чи у зворотному напрямку. У такому разі на допомогу прийде професійна служба МедТаксі, яка вже давно та успішно спеціалізується на медичних перевезеннях в Україні та здійснює подібні поїздки у міста сусідніх країн.

МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАЦІЄНТІВ ВІДСТАНЬ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО

Луцьк - Київ / Київ - Луцьк

800 км

8 800 грн.

ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО

Особливості перевезення хворих між Києвом та Луцьком

Київ – це столиця нашої держави, найбільше місто країни, в якому розташовані найкращі медичні установи, працює багато талановитих лікарів, розробляються новітні методики лікування. Саме тому доволі затребуваним є перевезення хворого із Луцька в Київ. Луцьк – це головне місто Волині, розташоване на північному заході України, обласний центр, стародавнє місто зі своє багатою історією. Сюди доцільно їхати на відпочинок, оздоровлення, з будь-якою іншою особистою метою.

Відстань між даними двома містами немаленька – близько 400 км, тому майбутню подорож слід ретельно планувати. Особливо якщо мова йде про транспортування лежачих хворих, які потребують посиленого догляду та уваги під час дороги. Мікроавтобус медичного таксі це комфортабельний Рено Мастер з пневмопідвіскою, клімат контролем та обладнаний зручними ношами, на яких пацієнт може перебувати в положенні лежачи впродовж усього шляху, підголів’я регулюється. Також в ньому є три м’які сидіння для супроводжуючих осіб, сидіння повністю розкладаються, що дає змогу перевозити одночасно двох лежачих пацієнтів або комфортно відпочити родичам, що супроводжують пацієнта при перевезенні.

Для транспортування хворих з травмами хребта та переламами кінцівок працівники «МедТаксі» використовують спеціальний фіксуючий вакуумний матрац. Крім того, обладнання нашого мікроавтобусу та кваліфікація персоналу дозволяє транспортування хворого з інсультом з Луцька в Київ чи в зворотному напрямку. Для цього можливо додатково організувати медичний супровід хворого. Медпрацівники також мають можливість розміщуватися в автомобілі «МедТаксі» на передніх сидіннях біля водія.

Чому перевагу слід віддати «МедТаксі»?

Чому серед інших компаній, які надають послуги з перевезення лежачих хворих, треба обрати саме «МедТаксі»? Для цього є багато причин, та основна – це комфорт клієнта. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, враховуємо всі особливості стану здоров’я хворого, життєві обставини сім’ї, розуміємо, що кожне таке транспортування хворого з Києва до Луцька або навпаки є унікальним. Наші працівники усвідомлюють, що від їхнього професіоналізму залежить здоров’я та й життя усіх пасажирів.

Медичне таксі дає можливість не лише здійснити перевезення хворої людини у супроводі здорових осіб, а й доставляти велику кількість багажу, особистих речей, оскільки пацієнта часто транспортують в лікарню або ж перевозять в інше місце постійного проживання. В салоні мікроавтобуса є можливість встановити та зафіксувати, наприклад, інвалідний візок. Водій «МедТаксі» робить необхідну кількість зупинок під час дороги, щоб пасажирам було комфортно долати неблизький шлях між Києвом та Луцьком.

Чесне, справедливе ціноутворення та офіційна співпраця з клієнтами за допомогою попередньо підписаного договору можуть стати вирішальним фактором у виборі саме МедТаксі для організації перевезення хворої людини між різними населеними пунктами.

ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО

Щоб швидко, безпечно та зручно транспортувати хворого Луцьк – Київ, варто звернутися за послугами до «МедТаксі» ще на етапі планування подорожі. Наші спеціалісти допоможуть скласти оптимальний маршрут, врахують всі деталі та якнайкраще організують дане перевезення.

Серед основних послуг МедТаксі можна виділити наступні:

  • Перевезти лежачого хворого з Києва до Луцька;
  • Транспортування хворого з переломом хребта з Луцька до Києва;
  • Перевезти хворого на ношах з Києва в Луцьк;
  • Перевезти лежачого хворого з Луцька до Києва;
  • Транспортування хворого з черепно-мозковою травмою з Луцька до Києва;
  • Транспортування хворого з переломом таза з Луцька до Києва;
  • Перевезти інваліда з Луцька до Києва.

киевстар (068) 717-06-22 Viber / WhatsApp