Киев, ул. Чумака Василия, 5, оф. 2 mail@medtaxi.com.ua 8.00 - 20.00

Перевезення хворих Ужгород - Київ / Київ - Ужгород

Служба медичних перевезень МедТаксі допоможе перевезти лежачого хворого з Києва до Ужгород і назад.

Ліцензія Державної служби безпеки на транспорті на перевезення пасажирів на замовлення №454 від 17.05.2018 р.

Іноді треба подолати дуже велику відстань, щоб пеервезти хвору людину у пункт призначення. Організувати дану поїздку буває доволі важко, але цілком реально завдяки послугам провідної служби медичних перевезень хворих МедТаксі, яка вже давно завоювала чудову репутацію. Завдяки даній службі можна без проблем здійснити медичний трансфер між багатьма містами України, ближнього зарубіжжя та до Європи. Зокрема, медичне таксі допоможе здійснити перевезення хворого з Ужгорода до Києва або транспортування з Києва до Ужгорода.

МАРШРУТИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАЦІЄНТІВ ВІДСТАНЬ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО

Ужгород - Київ / Київ - Ужгород

1 640 км

18 040 грн.

ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО

Особливості медичних перевезень між Ужгородом та Києвом

Ужгород – це найбільш західний обласний центр країни, його відстань від Києва досить велика – трохи більше, як 800 км. По суті, доведеться проїхати півкраїни у західному напрямку, везучи, при цьому, хвору людину. Необхідність перевезення хворого із Ужгорода в Київчасто назріває з суто медичних причин: потрібно доставити пацієнта на операцію, лікування, консультацію чи реабілітацію. Подорож у зворотному напрямку – це, найчастіше, повернення пацієнта додому після виписки з лікарні, від’їзд на відпочинок чи відновлення у санаторії, розташованому у цілющій природній зоні Закарпаття, тощо. Крім того, кожен пацієнт може мати особисті причини для такої далекої мандрівки, наприклад – переїзд на постійне проживання до родичів. Чому б не виникла необхідність у перевезенні лежачого хворого, команда «МедТаксі» завжди готова прийти на допомогу.

Для людини, яка має певні проблеми зі здоров’ям, тривала мандрівка дорогами України може стати справжнім випробовуванням. Тому таке велике значення має транспорт, на якому буде здійснюватися перевезення. «МедТаксі» використовує з цією метою зручний мікроавтобус Рено Мастер з пневмопідвіскою для компенсації недоліків дорожнього покриття. У автомобілі є все необхідне для транспортування лежачих хворих та інших пацієнтів. Також в даному авто є достатньо місця для трьох супроводжуючих хворого осіб і для багажу. Медичне таксі має досвід у перевезенні пацієнтів різного ступеня тяжкості: з переламами, паралізованих, з травмою хребта, з онкологічними захворюваннями тощо. При переломах використовується фіксуючий вакуумний матрац. Для нас цілком реальним є транспортування хворого з інсультом з Ужгорода в Київ.

Під час подорожі в салоні мікроавтобуса встановлюється оптимальна для пасажирів температура повітря. Від літньої спеки врятує кондиціонер, а від зимового холоду – система обігріву машини.

Оскільки відстань між Ужгородом і Києвом становить більше 800 км, за нашими умовами замовник повинен забезпечити бригаду «МедТаксі» місцем для відпочинку на строк 8 годин, якщо виникає така необхідність. Часто це напряму залежить від погодних умов – влітку дану відстань цілком реально подолати швидко, без відпочинку, але взимку, через замети, слизьку дорогу чи погану видимість зупинок буде більше, швидкість руху автомобіля нижчою, і може знадобитися час для відновлення сил персоналу. У бідь-якому разі, конкретні умови транспортування пацієнта обговорюються під час заключення договору оренди транспортного засобу для перевезення хворого між замовником та «МедТаксі».

Чому слід обрати «МедТаксі»?

Медичне таксі сповідує три головні принципи, коли мова йде про перевезення пасажирів: безпека, комфорт та оперативність. Це робить трансфер оптимальним для пацієнтів. Крім того, Служба перевезень хворих МедТаксі вигідно виділяється серед інших завдяки помірній, чесно розрахованій ціні на свої послуги, добросовісному та якісному виконанню кожного окремо взятого замовлення.

ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРОГО

Всі клієнти однаково важливі для нас. Тож якщо виникає запитання, як транспортувати хворого Ужгород – Київ, відповідь є абсолютно очевидною – звернутися до служби медичних перевезень «МедТаксі».

Серед основних послуг МедТаксі можна виділити наступні:

  • Перевезти лежачого хворого з Ужгорода до Києва;
  • Перевезти хворого  з Ужгорода до Києва терміново;
  • Перевезення паралізованого хворого з Ужгорода до Києва;
  • Перевезти інваліда з Ужгорода до Києва;
  • Транспортування хворого з раком з Ужгорода до Києва;
  • Перевезення хворої людини з Ужгорода до Києва дешево;
  • Перевезення хворого з переломом стегна з Ужгорода до Києва ;
  • Транспортування хворого з Ужгорода до Києва терміново;
  • Перевезти лежачого хворого з Ужгорода до Києва;
  • Перевезення хворого з травмою хребта з Ужгорода до Києва.

киевстар (068) 717-06-22 Viber / WhatsApp